احیای رنگ و پولیش

احیای رنگ خودرو به معنای از بین بردن خط و خش‌های ریز، کدر شدن رنگ، آفتاب سوختگی‌  و… است. می‌توان با استفاده از خدماتی چون واکس، پولیش، ایجاد پوشش نانو سرامیک و… رنگ خودرو را تا حدود زیادی بازسازی و مانند روز اول براق و شفاف نمود.

انتخاب روش احیای رنگ خودرو بستگی به کیفیت رنگ و شرایط آن دارد. در واقع هر یک از مواردی که برای احیای رنگ بدنه خودرو نام بردیم دارای ویژگی‌های منحصر به خود هستند و بنابراین انتخاب آن‌ها بسته به شرایط رنگ اتومبیل صورت می‌گیرد که توسط کارشناسان با تجربه مرکز تخصصی خدمات خودرویی امداد وی آی پی تشخیص و مشاوره لازم جهت اخذ تصمیم صحیح به مشتریان ارائه خواهد شد.

یکی از روشهای شناخته شده برای بازسازی و شفاف سازی رنگ خودرو استفاده از خدمات واکس و پولیش است. معمولاً اگر رنگ خودرو تنها دچار کدری و آفتاب سوختگی شده باشد و هیچ مشکل دیگری وجود نداشته باشد از واکس استفاده می‌کنند. بعد از یک کارواش عمیق (که به مشتریان در مرکز ارائه خواهد شد) شما می‌توانید از خدمات واکس استفاده کنید. واکس کردن بدنه خودرو به صورت دستی انجام می‌گیرد و باعث صاف، براق و یکدست دیده شدن رنگ خودرو می‌شود. ضمن این که خاصیت محافظ بودن واکس خودرو، باعث می‌شود که تا مدت‌ها رنگ خودرو جلا و براقیت خود را حفظ کند. اما اثر واکس ماندگاری خیلی بالایی ندارد و به مرور دوباره کیفیت رنگ کاهش پیدا می‌کند. پولیش کردن خودرو فرآیند متفاوتی نسبت به واکس دارد. پولیش در حقیقت یک لایه بردار ملایم است که لایه نازکی از سطح رنگ بدنه را برمی دارد، که شامل رنگ کدر، مات، آفتاب سوخته، خط و خش‌های سطحی و… می‌باشد. پولیش خودرو باعث صیقلی و شفاف شدن رنگ خودرو شده و باتوجه به کیفیت مواد استفاده شده ماندگاری طولانی تری خواهد داشت. انتخاب مواد مناسب و با کیفیت و مهارت کارشناسان احیای رنگ میتواند نتایج متفاوتی را برای مشتریان به امغان آورد. به طوریکه استفاده از پولیشهای ارزان و روشهای ناصحیح باعث تخریب رنگ خودرو و اثرات جبران ناپذیر خواهد شد. در بخش دیتیلینگ مرکز خدمات خودرویی امداد وی آی پی خدمات احیای رنگ با پولیش با استفاده از برندهای معتبر خارجی و استادکاران ماهر انجام میگیرد.

صافکاری و نقاشی